close
دانلود آهنگ جدید
ساعت مچی دیجیتال دیزاینر مدل D-Z7033

ساعت مچی دیجیتال دیزاینر مدل D-Z7033 


قیمت محصول : 151000 تومان


برند : D-ZINERبرای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.ساعت مچی دیجیتال دیزاینر مدل D-Z7033


 


جذابیت ظاهری

ظاهر این ساعت به گونه‌ای است که هم برای استفاده آقایان و هم بانوان مناسب خواهد بود. رنگ قرمز بند ساعت آن را بسیار جذاب و زیبا کرده و در کنار صفحه مشکی و ساده‌ای که دارد جلوه ساعت را دو چندان کرده است. این بند دارای شیارهایی است که باعث می‌شود بواسطه جنس لاستیکی خود مچ دست تعریق نکند و هوا زیر آن جریان داشته باشد. این بند عرضی معادل 24 میلی‌متر دارد و سگک آن مشکی رنگ است. رنگ قرمز شور و حرارت و هیجان را تداعی می‌کند و همیشه طرفداران زیادی داشته و دارد. این رنگ همواره یکی از جذاب‌ترین رنگ‌ها بوده، چرا که حس هیجان خاصی را در ذهن ایجاد می‌کند و در نگاه اول نسبت به سایر رنگ‌ها جلب توجه بیشتری دارد. اگر همیشه در استایل روزانه خود دارای المانی هستید که شما را منحصر به فرد نشان داده و جلب توجه مخاطبانتان را به خوبی انجام دهد، انتخاب این ساعت برای شما بسیار مناسب خواهد بود. رنگ دکمه‌های کنار ساعت نیز قرمز هستند، ساعت سه دکمه در سمت راست خود و دو دکمه در سمت چپ دارد. هرکدام از این دکمه‌ها مختص کارکد خاصی از ساعت هستند که دارد. همچنین ساعت ضد آب بوده و فلز پشت قاب آن از جنس استیل ضد زنگ است.

قابلیت‌های متعدد

این ساعت مجموعه‌ای از امکانات را در خود دارد که استفاده کننده را به راحتی از خریدن وسایل جانبی دیگر بی نیاز می‌کند. روی صفحه اصلی آن ساعت در مرکز و تاریخ و ثانیه شمار به ترتیب در بالا و پایین آن نمایش داده می‌شوند. دکمه‌ای چراغ ساعت است و اطلاعات داخل صفحه را با نوری مناسب در تاریکی نمایان می‌کند. همچنین دکمه دیگری برای کرونومتر آن است که روی ثانیه شمار آن را فعال کرده و قابل استفاده است. در همین قسمت امکان قراردادن زنگ هشدار نیز هست و می‌توان از آلارم آن هم استفاده کرد. انتخاب ساعتی با کیفیت و با دوام با چنین امکانات متنوع و کاربردی بسیار مقرون به صرفه و مفید خواهد بود.

صفحه دایره شکل ساعت با عرض حدود 5 سانتی‌متر و ارتفاع 1.7 سانتی‌متر برای کسانی مچ دستشان متوسط یا درشت است مناسب‌تر خواهد بود. این ساعت بهمراه با استایل اسپرت در پوشش روزمره یا برای کسانی که ورزش می‌کنند یا زیاد سفر می‌روند بسیار مناسب و نه تنها زیبا بلکه کاربردی است.


 برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.تصاویر بیشتر
ساعت مچی دیجیتال دیزاینر مدل D-Z7033
ساعت مچی دیجیتال دیزاینر مدل D-Z7033
ساعت مچی دیجیتال دیزاینر مدل D-Z7033


برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.ساعت مچی دیجیتال دیزاینر مدل D-Z7033